Game Schedule
Sep
9
@ Elite Mite 8U
(League)East Haven Rink
10:30 AM
Sep
10
@ Wonderland 8U A - Declared - Jamboree
(League)Wonderland New X-Ice
7:45 AM
Sep
16
vs. Yale 8U A
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Sep
23
@ Mid Fairfield 8U A Blue - Declared - Jamboree
(League)SoNo Training Rink
9:00 AM
Sep
30
vs. Mid Fairfield 8U A Gold - Declared - Jamboree
(League)Shelton Lower X-Ice
12:00 PM
Oct
7
vs. Elite Mite 8U
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Oct
14
vs. New Canaan Winter Club 8U A
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Oct
15
@ Mid Hudson Polar Bears-Red
Ice Time Sports Complex7:45 AM
Oct
20
@ Haunted Shootout 2023: Palisades Preds Blue
(Tournament)New England Sports Center
12:40 PM
Oct
20
@ Haunted Shootout 2023: Weymouth
(Tournament)New England Sports Center
6:40 PM
Oct
21
vs. Haunted Shootout 2023: Mass Bay Chiefs 15
(Tournament)New England Sports Center
10:40 AM
Oct
21
vs. Haunted Shootout 2023: Greater New Haven Warriors A
(Tournament)New England Sports Center
5:40 PM
Oct
22
@ Haunted Shootout 2023
(Tournament)New England Sports Center
TBD
Oct
28
@ Enfield 8U A - Open
(League)Enfield Twin 2 X-Ice
8:00 AM
Oct
29
@ New Canaan Winter Club 8U A
(League)Darien Ice X-Ice
7:00 AM
Nov
4
vs. Wonderland 8U A - Declared - Jamboree
(League)Shelton Lower X-Ice
12:00 PM
Nov
5
@ Yale 8U A
(League)Skate Training
9:00 AM
Nov
11
@ Ridgefield 8U A Black
(League)Winter Garden X-Ice
12:40 PM
Nov
18
vs. Southern 8U A Maroon
(League)Shelton Lower X-Ice
12:00 PM
Nov
19
@ Yale 8U A
(League)Skate Training
9:00 AM
Nov
25
vs. Battle of the Biscuit
(Tournament)The Rinks at the Sports Center
TBD
Nov
25
@ Darien 8U A
(League)Shelton Upper X-Ice
7:00 AM
Nov
26
@ Battle of the Biscuit
(Tournament)The Rinks at the Sports Center
TBD
Dec
2
@ Palisades Preds 8U Blue
Palisades Center Ice Rink8:30 AM
Dec
3
@ Pawling 8U A1
(League)Trinity-Pawlin X-Ice
8:45 AM
Dec
9
@ Mid Fairfield 8U A Gold - Declared - Jamboree
(League)SoNo Training Rink
9:00 AM
Dec
10
vs. West Haven 8U A - Declared - Jamboree
(League)Shelton Upper X-Ice
8:15 AM
Dec
16
vs. Mid Fairfield 8U A Blue - Declared - Jamboree
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Dec
17
@ Southern 8U A Maroon
(League)Milford Ice X-Ice
7:00 AM
Dec
27
vs. GNH
(Tournament)Northford Ice Pavilion
8:00 AM
Dec
28
@ ECHO Stars
(Tournament)Northford Ice Pavilion
8:00 AM
Dec
29
@ Masco
(Tournament)Northford Ice Pavilion
4:40 PM
Dec
30
@ Genesis
(Tournament)Northford Ice Pavilion
9:20 AM
Jan
6
vs. Ridgefield 8U A Black
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Jan
7
@ Wonderland 8U A - Declared - Jamboree
(League)Wonderland New X-Ice
7:45 AM
Jan
13
@ West Haven 8U A - Declared - Jamboree
(League)Bennett Rink X-Ice
8:00 AM
Jan
14
@ Watertown 8U White
(League)Taft School Mays
10:25 AM
Jan
20
vs. New Canaan Winter Club 8U A
(League)Shelton Lower X-Ice
2:30 PM
Jan
21
@ GNH 8U A
(League)Northford Red
10:20 AM
Jan
27
vs. Wonderland 8U A1 - Declared - Jamboree
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Jan
27
@ Southern 8U A Maroon
(League)Total Mortgage
1:45 PM
Jan
28
@ South Windsor 8U A- Open
(League)South Windsor X-Ice
7:00 AM
Feb
4
@ GNH 8U A
(League)Northford Red X-Ice
10:20 AM
Feb
10
vs. Northwestern 8U A - Declared - Jamboree
(League)Shelton Upper X-Ice
10:45 AM
Feb
11
@ Northwestern 8U A - Declared - Jamboree
(League)Stockdale X-Ice
2:00 PM
Feb
17
vs. Pawling 8U A1
(League)Shelton Upper X-Ice
1:30 PM
Feb
24
@ Southeastern 8U A
(League)Norwich Ice X-Ice
8:00 AM
Feb
25
@ Wallingford 8U A- Declared - Jamboree
(League)Choate X-Ice
8:15 AM
Mar
2
vs. GNH 8U A
(League)Shelton Lower X-Ice
12:00 PM
Mar
9
vs. Darien A
(Tournament)Wonderland of Ice
11:00 AM
Mar
9
@ GNH A
(Tournament)Wonderland of Ice
11:20 AM
Mar
9
vs. Elite
(Tournament)Wonderland of Ice
12:20 PM
Mar
9
vs. Ridgefield A
(Tournament)Wonderland of Ice
1:40 PM
Mar
9
vs. Wonderland A
(Tournament)Wonderland of Ice
2:20 PM
Mar
9
vs. Mid-Fairfield 2015
(Tournament)Wonderland of Ice
3:00 PM
Mar
16
@ NY Islanders Intermission Skate
(League)UBS Arena